Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Aralık 2012
Toplam İndirme 6.509
Disk Boyutu 793k

Android için Borç Alacak Muhasebe Uygulaması

Bu uygulama basit anlamda alacak verecek takibini yapan bir programdır. Kişileri rehberden yada kendiniz manuel olarak ekleyebilirsiniz. Sonra kişi detaylarına girdiğinizde ilgili kişiye borç ve alacak kayıtları ekleyebilirsiniz. Sonuç olarak kişinin bakiyesini görebilirsiniz.

v 1.4:
Kişi sayısı arttığında oluşan hata giderildi. Ana sayfaya Genel Toplam eklendi.

v 1.3:
Bu versiyonda borç alacak kayıtlarını e-mail olarak atma imkanı sunuldu.

v 1.2 :
Rehberden kişi ekleme özelliği eklendi.

Görüntüleri

 • Borç Alacak
 • Borç Alacak  Toplam 13 Yorum.

  1. konyadan dedi ki:

   emegi geçenlere teşekkürler

  2. fatih ceyhan dedi ki:

   Emeği geçen arkadaşımıza teşekkürler.

  3. Hasan Cura dedi ki:

   Hayatımı kolaylaştırdığı için emeği gecenlere çok teşekkürler..

  4. ahmet demir dedi ki:

   ÇOk İyıbL

  5. mehmet m. dal dedi ki:

   ikinci bir kisi eklemiyor

  6. Ahmet ÖZRENK dedi ki:

   Emegi gecenlerden Allah razi olsun….

  7. yalçın yılmaz dedi ki:

   BU PROGRAMI YAPANI VE YA GELİŞTİRENİ BİLMİYORUM TANIMIYORUM AMA ALLAH RAZI OLSUN BU KADAR OLUR ANCAK SADE KULLANIŞLI KAÇ ZAMANDIR ARADIĞIM PROGRAM.. YAZILIMCI ARKADAŞIMDAN YAPMASINI İSTEDİĞİMDE KARŞILIĞINDA ÜCRET İSTEMİŞTİ BURADA ÜCRETSİZ HİZMETİMİZE SUNULMUŞ… ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK. ÇOK TEŞEKKÜRLER.

  8. mahmut çetin dedi ki:

   Güncelleme yapriktan sonra kişi ekleyemiyorum yardim

  9. Kadirdonay Durmus dedi ki:

   Daha gelişme si gerekse de isimizi gören bir uygulama allah razı olsun

  10. Halil Hanalp dedi ki:

   Yapanlardan allah razıolsun eksikleride giderilse harika olur mesela yazi boyutu cok kucuk birde isim bulmak cok zor tek tek bakmak lazim bunlarda giderilirse daha iyi olur sifreleme olayi zaten kolay

  11. Kadirdonay Durmus dedi ki:

   Daha gelişme si gerekse de isimizi gören bir uygulama allah razı olsun

  12. Halil Hanalp dedi ki:

   Yapanlardan allah razıolsun eksikleride giderilse harika olur mesela yazi boyutu cok kucuk birde isim bulmak cok zor tek tek bakmak lazim bunlarda giderilirse daha iyi olur sifreleme olayi zaten kolay

  13. Salih Al dedi ki:

   Bir muhasebe çi olarak çok güzel program bir eksik giderilirse çok daha güzel olur 1 İsimlere yıllar eklenirse 2 Aldım Verdim değilde Borçlandir Alacaklandır yapılırsa 3 Bir de hesabın üzerine basili tutulduguoda çoğalt olursa süper olur Bir öneri

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.