Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Aralık 2013
Toplam İndirme 20.310
Disk Boyutu 46M

Castle Clash – Android için Kale Savaşı

Ülkeni inşaa et ve saygınlığını artırmak için savaş!

Clash of Clans oyununa birebir benzeyen oyunda ülkenizi oluşturup binlerce online oyuncu ile savaş yapıyorsunuz.  Güçlü bir ülke kurmak için size gerekli ürünleri üreteceğiniz tesisleri kurup geliştirmeniz gerekiyor. Girdiğiniz mücadeler sonucu kazandığınız savaş ganimetlerini ülkenizin gelişiminde kullanabiliyorsunuz. Kazanılan savaş sonunda alınan xp ler ve kupalar level atlamanıza olanak sağlamakta onun için kazabileceğini savaşlar girmeniz çok önemli.

Ülkenizin savunmasıda çok önemli onun için savunma kalelerinizi doğru yerlere kurup savunma stratejinizi doğru geliştirmelisini aksi halde ülkeniz talan edilip bütün birikintiniz çalınabilir.

 Castle Clash oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsini oyun içi satın almanın aktif olduğu oyunda istediğiniz zaman para ile alışveriş yapabilirsiniz.

Görüntüleri

 • Kale Savaşı: Castle Clash
 • Kale Savaşı: Castle Clash
 • Kale Savaşı: Castle Clash
 • Kale Savaşı: Castle Clash
 • Kale Savaşı: Castle Clash
 • Kale Savaşı: Castle ClashBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.