Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.9.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Mayıs 2014
Toplam İndirme 8.439
Disk Boyutu 46M

The Mortal Instruments  yarı melek yarı insan olan karakterimiz ile kana susamış kötü güçleri yok etmeye çalışacağınız Android atari oyunu.

Şeytani güçler gezegende bir savaş veriyor ve siz bu “Büyülü Runes ve kana susamış canavarlar ve uhrevî düşmanlar” ile savaşacaksınız. En iyi cephaneniz ve silahınızı seçip arkası bitmeyen canavarlara karşı savaş verin. Savaşın sonunu bu güçlerin başını öldürerek son verebilirsiniz. Lakin bu o kadar kolay değil. Karanlık gezegene gece ışık saçmak için bütün düşmanların arasına bir kerede girmeyin yoksa erken oyunu kaybedersiniz sırayla ve yavaş şekilde hareket edin.

The Mortal Instruments  Özellikleri

 • Hızlı bir saldırı altına girdiğiniz de yaralandığınız an olursa hemen yaralı modunu açın ve görünmez olup yaranızı tedavi edin.
 • Ele geçirmeye çalıştıkları gezegeni durdurmak için her şeyi planlayıp gidin özgür bir düşünce sistemi vardır.
 • Onların özellikleri karakteriniz de bulunmaktadır.
 • İstediğiniz şekilde kendinizi güçlendirebilirsiniz. “Şeytan pozisyonu ve Vampir “ özelliği edinebilirsiniz.
 • Haritada Bölüm 3 gelmiş olup kilidini açmak için diğer bölümleri geçin
 • Arkadaşlarınızın ilerleme seviyesini görebilir ve yardım edebilirsiniz.

The Mortal Instruments  oyunu Grafik ve ses kalitesi açısından iyi düzenlemiş bir ücretsiz oyundur  Apk olarak sitemizden indirebilirsiniz.

Görüntüleri

 • The Mortal Instruments
 • The Mortal Instruments
 • The Mortal Instruments
 • The Mortal Instruments
 • The Mortal Instruments
 • The Mortal Instruments
 • The Mortal Instruments
 • The Mortal InstrumentsBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.