Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Aralık 2012
Toplam İndirme 17.987
Disk Boyutu 46M

Android için Helikopter Savaş Oyunu

C.H.A.O.S Tournament, Android Helikopter simülatör oyunu ile gökyüzündeki rekabeti ve heyecanı yaşayacaksınız.

Başlangıçta Helikopter kullanma ile ilgili temel kullanma eğitimlerini geçmeniz gerekiyor bunlar yaklaşık 8 bölümden oluşmakta daha sonra ise çeşitli alıştırmalar yapmak için savaş alanlarında savaşıyorsunuz tecrübe sahibi oluyorsunuz. Eğitim proğramları tamamladıktan sonra gerçek oyuncularla savaş alanlarına çıkıyorsunuz işte buradan sonra heyecan başlıyor oyunda sıralamalara girmek için güçlü bir helikoptere sahip olmanız gerekiyor bunuda yapabilmek için rakiplerinizin helikoplerinizi vurmak.
Android C.H.A.O.S Helikopter Simülatör Oyunu Özellikleri:

 • Turnuvalarda ödül kazanma
 • Turnuva tipleri: Düzenli (3 ligler dahil) ve elit (tecrübeli savaşçılar için)
 • Gerçekçi helikopter kullanma imkanı ve savaşı yaşama
 • ABD, Rusya ve Avrupa (AH-64 “Apache», UH-60 “Kara Şahin Düştü”, MI-24 “Hind», Ka-52 “Alligator», RAH-66 “Comanche dahil önde gelen Helikopter üreticilerinin ayrıntılı helikopter modelleri “) ve diğer modeller
 • Benzersiz görsel ve ses efektleri
 • 8 eğitim misyonlarına,  eğitim görevlerini geçerek havada mücadele için hazırlık yapabilirsiniz.
 • Performansı artırmak ve helikopter için silah yükseltme yeteneği
 • Madalya ile profesyonelliğe geçiş
 • Gerçek haritalar ve savaş konumları
 • Ayrıntılı istatistikler muharebe başarıları oyunun web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Havada heyecan dolu bir savaşa hazırsan Helikopterini seç ve savaşmaya başla!

 

Görüntüleri

 • C.H.A.O.S Tournament
 • C.H.A.O.S Tournament
 • C.H.A.O.S Tournament
 • C.H.A.O.S Tournament
 • C.H.A.O.S Tournament

Video

C.H.A.O.S Tournament tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.