Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm v26.170-63
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.3 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Mayıs 2020
Toplam İndirme 11.154
Disk Boyutu 176MB

Brawl Stars elmas altın hileli apk

Supercell’in üretiği bu harika oyun Brawl Stars ile süper eğlenceler seni bekliyor. Genel itibariyle gerçek zamanlı savaşlar üzerine kurulu ve dikey olarak kullandığımız telefonda karakterleri kontrol ederek rakipleri vurmaya çalışacağız.Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. Arenada farkınızı ortaya koymak için özel görünümler satın alın ve toplayın. Birlikte savaşmak ve taktik geliştirmek için bir gruba katılın veya kendi grubunuzu kurun. Oyunu apk olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

OYUN MODLARI
– Elmas Kapmaca (3’e 3)
– Hesaplaşma (Solo/Duo)
– Ödül Avı (3’e 3)
– Soygun (3’e 3)
– Savaş Topu (3’e 3)
– Özel Etkinlikler

Görüntüleri

 • Brawl Stars elmas altın hileli apk
 • Brawl Stars elmas altın hileli apk
 • Brawl Stars elmas altın hileli apk
 • Brawl Stars elmas altın hileli apk
 • Brawl Stars elmas altın hileli apk
 • Brawl Stars elmas altın hileli apk
 • Brawl Stars elmas altın hileli apk
 • Brawl Stars elmas altın hileli apk

Video

Brawl Stars elmas altın hileli apk tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.