Sürüm 1.12
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Nisan 2020
Toplam İndirme 3.106
Disk Boyutu 144 MB

Boris and the Dark Survival v1.12 full apk – full sürüm indir

Bendy’nin çizgi film arkadaşı Kurt Boris malzemeler için terk edilmiş karikatür stüdyosunda avlacak fakat yanlız değil Canavar Mürekkep Demon seni takip ediyor.

Boris and the Dark Survival v1.12 full apk – full sürüm oyununda neler var ?

– Mürekkep Şeytanını alt edin veya ölün.
– Sarf malzemelerini temizlemelisin.
– Dayanıklılık için her fırsatta yemek yemeyin.
– Gölgede saklanan gizli kilitleri keşfedin.

Boris and the Dark Survival v1.12 FULL APK, bulmaca, korku, kaçış ve gerilim oyunlarını seviyorsanız bu tam size göre. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir.

Play Store’da 5.29TL’dir.

Görüntüleri

 • Boris and the Dark Survival v1.12 full apk – full sürüm
 • Boris and the Dark Survival v1.12 full apk – full sürüm
 • Boris and the Dark Survival v1.12 full apk – full sürüm

Video

Boris and the Dark Survival v1.12 full apk – full sürüm tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.