Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 19 Nisan 2020
Toplam İndirme 9.288
Disk Boyutu 127 MB

Adalet Namluda: Afrin full apk olarak indir

TSK “Zeytin Dalı” Afrin Harekatı operasyonu ile elde ettiği başarıyı sende bu oyunla tadacaksın. oyunda seviyelere göre Jandarma Özel Harekat (JÖH), Polis Özel Harekat (PÖH), Mavi Bereli ve Bordo Bereli komando olarak düşmanlarla mücadele edeceksin.

Oyund bşıyı yakalmak için birliklerinin envanterlerini elde ettiğin tecrübeler ile özelleştir ve kask, çelik yelek, kamuflaj gibi birçok eşya ile karakterini güçlendir.Taarruz, Keskin Nişancı ve Tank sınıflarını zekice kullan. Türk askerinin gücünü göster.

Google Playde
Yükleme sayısı
50.000+indirme ve 3.99 tl ye satılmaktadır.

Görüntüleri

 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb
 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb
 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb
 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb
 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb
 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb
 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb
 • Adalet Namluda: Afrin full apk +obb

Video

Adalet Namluda: Afrin full apk +obb tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.