Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 11 Mart 2013
Toplam İndirme 4.857
Disk Boyutu 7,8M

Android Blok Kırma Oyunu

Brick breaker oyunu , sıra dışı efekt ve sahne tasarımları ile oyuncularına eğlenceli dakikalar sunuyor. Ses efektleri büyük bir titizlikle seçilip ,oyunun temasına ve amacına uygun hale getirilmiştir. Oyuncuyu heyecanlandıracak ve sürekliliği sağlıyabilecek bonuslar geliştirilmiştir. Ve bir diğer özellik ise oyun anında hangi bonusun oluşucağı önceden belli olmayıp , tamamen rastgele belirlenmektedir ve bu da oyunu daha heyecanlı hale getirilmesi amaçlanmıstır. Birbirinden farklı bölümler oyuna farklılık katan bir başka özellik.

Blok türleri
Kırmızı blok – 1 vuruş
Yeşil blok – 2 vuruş
Mavi blok – 3 vuruş
Magenta blok -4 vuruş
Pembe blok – 5 vuruş ta yok olmaktadır

Puan türleri
Kırmızı blok – 10 puan
Yeiil blok – 20 puan
Mavi blok -30 puan
Magenta blok-40 puan
Pembe blok-50 puan
Bonuslar-100 puan
Ve sürpriz puanlar sizleri bekliyor

Görüntüleri

 • Blok Kırma
 • Blok Kırma
 • Blok Kırma
 • Blok Kırma
 • Blok Kırma
 • Blok Kırma
 • Blok KırmaBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.