Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Ekim 2013
Toplam İndirme 4.648
Disk Boyutu 8,5M

Tower Blocks – Android Blok İnşa Etme Oyunu

Android Market in en çok oynanan oyunları arasında bulunan Tower Blocks oyunu ile blokları üst üstte koyarak kendi binanızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda size görev olarak verilen şehir binalarını blokları düzenli bir şekilde üst üstte koyarak oluşturuyorsunuz hareketli halde kullandığınız iş makinasının ucundaki blokları düzenli bir şekilde üstte üstte gelecek şekilde koymalısınız yoksa binanız yıkılabilir.

Bölümler ilerledikçe verilen görevleride başarmak güç hale geliyor basit gibi görünen bu oyun zamanla bağımlılık yaratabiliyor.

Görüntüleri

 • Tower Blocks
 • Tower Blocks
 • Tower Blocks
 • Tower Blocks
 • Tower Blocks
 • Tower Blocks
 • Tower BlocksBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.