Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.12
Kullanım İzni 2.57$
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 4.724
Disk Boyutu 5,8M

Android Beautiful Widgets

Android için Saat, hava durumu, takvim widget uygulaması

Saati öğrenmek, hava durmunu güncel olarak takip etmek ve takviminizi hemen gözden geçirmeniz için yapılmış güzel ve etkileyici widget uygulaması Android ekranınızı widgetlarla dolduracak.

Android Beautiful Widgets  Özellikleri:

-Pek çok alana uygun widget barındırması.(Android 3.0 versiyon kullananlar diledikleri gibi ayarlayabilir.)

Hava durumu, pil simgesi veya sadece saat widget’ı görüntüle.

-5 gün içindeki hava durumlarını öğrenin.

-Zevk için 15’den fazla güzel hava animasyonları (yağmur, fırtına, vb.) kullanın.

-1000’den fazla değişik stil, tema, şablon kullanın.

Detaylar:

– Sadece hava, pil veya saat 4×3 4×2 4×1 2×1 5×3 ile Saat HD widget‘ları

Hava Durumu Widget 4×1 1×1

– Pil Widget 1×1

– Tarih Widget 2×1 1×1

– Metin Saat basit bir widget 2×1

– Geçiş yapar widget 1×1

– Ana saat ve hava ile widget’lar ve 300 derileri 4×1 2×1

 

Beautiful Widgets Ekran Görüntüsü
Beautiful Widgets Beautiful Widgets Beautiful Widgets Beautiful Widgets Beautiful Widgets
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.