Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 0.6.7
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 08 Nisan 2012
Toplam İndirme 7.504
Disk Boyutu 130k

Barnacle Wifi Tether ile Telefonun Modem Olsun

Barnacle uygulaması kullanabilmek için Root yetkisine sahip olmanız gerekli

Root yetkisine sahip cihazınıza Barnacle kurduktan sonra artık mobil internet bağlantınızı Wi-Fi olarak dağıtabilirsiniz. Bir nevi Telefonuzun mobil internetini Barnacle vasıtasıyla Kablosuz modem gibi kullanabilirsiniz. Uygulama başladıktan sonra şifre ayarları görünecek Wi-Fi ismini şifresini ayarlıyorsunuz “Start” basıp uygulamayı başlatıyorsunuz artık bilgisayarınızın görünen ağlar kısmından yenilediğinizde belirlediğiniz isimde  Wi-Fi ismini bulacaksınız belirlediğiniz sifre ile bağlanıp internetti kullanabilirsiniz.

Barnacle vasıtasıyla telefonuza bağlanan cihazların bilgilerini görebilir ne kadar süre internette kaldıkları ve kaç MB kota harcadıkları belirleyebilirsiniz istediğiniz taktirde istediğiniz cihazın internette bağlanmasını engelleyebilirsiniz.

Barnacle Wifi Tether Ekran Görüntüsü
Barnacle Wifi Tether -2Barnacle Wifi Tether -3
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.