Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.1.5
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Kasım 2012
Toplam İndirme 11.783
Disk Boyutu 5,1M

Android Resim Efekti Türkçe

Resim Efekti uygulaması sayesinde resimlerine instagram efektleri verebilirsiniz.
O an çektiğiniz resime efekt verebileceğiniz gibi daha önceden kayıtlı resimlere de efektler verebilir , onları özelleştirebilirsiniz..

Uygulama Türkçedir ve rahat kullanım amaçlanmıştır.İstediğiniz efektleri uyguladıktan sonra resmi kaydedebilir , görüntüleyebilir , paylaşabilir , tekrar efekt ekleyebilirsiniz..

Resim efektleri ve özellikleri INSTAGRAM , PHOTOSHOP TOUCH a benzemektedir.

Kullanabileceğiniz Özellikler :

GÜN MODU : Bu özellik ile resimlerinize gece , arkada aydınlatmalı , dengeli efektlerini verebilirsiniz..

EFEKTLER : instagram dan tanıdık olduğunuz efektleri buradan seçerek kullanbilirsiniz.

YAPIŞKANLAR : Resminizi komik hale getirmek için balonlar , icon lar ekleyebilir ve resminize yeni duygular ekleyebilirsiiz.

YÖN : Resminizi yatay , dikey olarak yönünü değiştirebilir , ayna özelliğini kullanabilirsiniz.

KES : Büyük boyutlu resimlerinizi istediğiniz ölçüde kesebilir , ya da istemediğiniz bölümleri kolayca resimden çıkarabilirsiniz..

PARLAKLIK : Resmin parlaklığıyla oynaybilirsiniz .. Parlaklık arayüzü çok kolaydır ve sizin etkilerinize göre titreşim olarak tepki verir.

SICAKLIK : Resimdeki kırmızı tonu ayarlayabilirsiniz. Bu özellik de parlaklık özelliğindeki gibi kolay kullanımlıdır..

KONTRAST : Resmin kontrastlığını ayarlayabir ve etkilerini anında görebilirsiniz..

DOYGUNLUK : Resmin doygunluk yüzdesini değiştirir.

KESKİNLİK : Resmin keskinlik yüzdesini değiştirir.

ÇİZ : Resim üzerinde istediğiniz renk ve boyutta çizim yapmanızı sağlar . İster yeni duygu eklersiniz , isterseniz de eklemek istediğiniz şeyleri ekler , düzenlemek istediklerinizi çizim sayesinde düzenlersiniz.

YAZI : Resmin üzerinde istediğiniz yere yazı ekleyebilirsiniz. Böylece resmin yeni hali sizin yazınızı içerir.

KIRMIZI GÖZ : Resimlerde büyük sorun olan kırmızı göz sorununu kolayca düzeltebilir , işlemlerinizi yeni resim üzerinden devam ettirebilirsiniz.

BEYAZLAT : Resimdeki beğenmediğiniz , koyu gördüğünüz yerleri beyazlatabilirsiniz.

LEKE GİDER : Resimde bulunan lekeleri kolayca gidermenize yarar.
Resim Efekti Türkçe Ekran Görüntüsü
Resim Efekti Türkçe Resim Efekti Türkçe Resim Efekti Türkçe Resim Efekti Türkçe Resim Efekti Türkçe
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.