Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm Cihaza göre değişir
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Aralık 2012
Toplam İndirme 29.866
Disk Boyutu Cihaza göre değişir

FxCamera – Android Resim Düzenleme Uygulaması

Android için resim düzenleme uygulaması FxCamera kullanarak yaraticiliginizi konusturun.
FxCamera, çesitli efektler kullanarak fotograflar çekmenize ve düzenlemenize imkan taniyan uygulamadir. Tüm kullanımı Ücretsizdir.

FxCamera  ile Kullanabileceginiz efektler:

 • Anlik: Resimlere vintage efektler ekler.
 • Toycam: Fotograflara oyuncak kamera efekti ekler.
 • Balikgözü: Fotograflara balikgözü efektler ekler.
 • Simetrik: FotografI simetrik yapar.
 • Poster: Çizgi roman, manga veya Andy Warhol tablolar gibi bir fotograf efektleri.
 • Normal: Efekt  yok, ama daha hizli. Varsayilan kameradan daha iyi fotograf çekimi ve kullanimi kolay

FxCamera nın Diger fonksiyonlar:

 • FxCamera vasitasiyla Facebook ve Twitter üzerinden fotograflarinizi paylasin. (Diger sosyal ag hizmetleri gelecekte eklenecek.)
 • Kisayol: Istediginiz efekti seçin, ayarlayin ve ana ekrana kisayolu ekleyin ve direk olarak çalistirin.
 • Ön kamera: Ön kamera (varsa) seçin.
 • Zamanlayici: Fotograf çekmek için zamanlayiciyi ayarlayin.
 • Galeriden Seçin: Cihaziniza kaydedilmis bir fotograf seçin ve efekt ekleyin.

FxCamera Ekran Görüntüsü
FxCamera FxCamera FxCamera FxCamera FxCamera
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.