Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Mart 2013
Toplam İndirme 8.222
Disk Boyutu 1,9M

Android Dizi İzle

Dizi izle uygulaması ile Türk dilerini ve şovlarını iphone , ipad ve ipod touch ınızdan sonra Android cihazlarınızda da rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Uygulamayı IOS cihazı olanlar aynı dizileri kolaylıkla takip edebilir

Türkiyede yayınlanan diziler kolaylıkla izleyebilirsiniz. Diziler http://www.tdiziizle.com sitesinden alınmaktadır. Ayrıca yayınlanan fragmanları da izleyebilirsiniz. Diziler ipad hariç tam ekran izlenebilir.

Bu sürüm uygulamanın ilk sürümü olduğu için favoriler ve bildirim özelliği yok . Uygulamanın beğenilme durumuna göre yeni özellikler ve diziler eklenicek .

Yer alan diziler site içerisinde olan ve sorunsuza yakın çalışan dizilerdir. Eski dizilerde video nun açılmaması gibi sorunlar olabilir. Bazı bölümler silinmiş olabilir . Bazı bölümler ise telif hakları dolayısıyla izlenemiyo olabilir.

Ana sayfa 2 bölüme ayrıldı . Birinci bölüm bütün dizilerin yer aldığı bölüm , 2. sayfa ise dizilerin en son bölümleri . Böylece dizinizin son bölümünü ana sayfadan rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Bölümlerin bazıları tek parçadır ve bölüme tıkladığınız anda sizi izleme sayfasına yönlendirir. Bu sayfa çoğunlukla youtube sayfasıdır.Siz de sayfada oynat a basarak bölümü izlemeye başlarsınız.Tek parça olmayan bölümlerde ise sizi bölümün parçalarının göterildiği bir sayfa karşılar ve parçaları tek tek izlemeniz gerekir.

Ana sayfada bütün diziler listelenir ve dizi arama özelliği ile tüm diziler arasından istediğiniz diziyi arayabilirsiniz.Böylece dizileri daha kolay bulursunuz. Diziler A-Z göre listelenmiştir.

Bazı dizilerin açılması diğerlerinden daha uzun sürebilir. Örneğin İşler Güçler dizinin linkleri youtube dan gelmez. Direkt olarak Star TV nin veb sitesinin verdiği linkten gelir ve bunu açılması internet bağlantı hızınıza bağlı olarak değişir.

Uygulamada uygulamanın kullanılma istatistiklerini tutmak için Netmera kullanılmıştır. Netmera mobil uygulamalarda kolay kullanılan bir bulut teknolojisidir.

Uygulamada Star TV , Show TV , TRT1 , Kanal D , ATV , Samanyolu TV de yer alan diziler gösterilir ve telif haklarının korunması site ile ilgilidir.

Görüntüleri

 • Dizi İzle
 • Dizi İzle
 • Dizi İzle
 • Dizi İzle
 • Dizi İzle
 • Dizi İzle
 • Dizi İzleBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.