Dizi Film İzle

google playstore Dizi Film İzle indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 13 Aralık 2012
Toplam İndirme 10.454
Disk Boyutu 7,5M

Android Dizi Film İzle

-Yüzlerce popüler ve güncel HD kalitesindeki dizi ve filmi dilediğiniz zaman hiçbir pakete abone olmaksızın izleyebilirsiniz.

-Dizi Film Izle Android uygulaması sadece youtube da paylaşıma açılmış videoları android mobil cihazınızda kısa yoldan izleme şansı sunmaktadır.

-Yabanci filmler altyazili ve dublajli bir sekilde önünüze geliyor. Özellikle populer türk dizileri yayinlanma saatinden hemen sonra bu programda.Yerli ve yabanci bircok filme erişme şansiniz var.

-Dizi Film Izle Android uygulaması ile istediğiniz filmleri tek parça olarak ve full hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Tek parça izleyebileceğiniz filmlerimiz üstelik HD kaltesinde sizleri bekliyor. Ayrıca kategoriler halinde eklenen filmleriyle sizlere sınır film seyretme keyfi sunuyor. Film ve dizi izleme keyfinin tadını çıkarın.

– Yüzlerce fragman izleme seçeneği ile güncel filmleri takip edebilirsiniz.

-Sade ve Kolay Anlaşılır Tasarım

Daha fazla bilgi için: http://www.gmtmobile.com.

Facebook : http://www.facebook.com/Gmtmobile

Twitter : https://twitter.com/Gmt_Mobile
Dizi Film İzle Ekran Görüntüsü
Dizi Film İzle Dizi Film İzle Dizi Film İzle Dizi Film İzle Dizi Film İzle
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.