Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 28 Eylül 2012
Toplam İndirme 4.700
Disk Boyutu 832k

Android için Bedava Mesaj Uygulaması

Rehberinizdeki arkadaşlarınızla internet üzerinden mesajlaşabilirsiniz.

Esmooq online ileti servisidir.Mesajlarınızı arkadaşlarınıza internet şebekeniz veya WİFİ kablosuz bağlantı üzerinden bedava gönderir.İletileriniz için kesinlikle ücret kesmez.Telefon rehberinizdeki arkadaşlarınızla kolayca iletişime geçebilirsiniz.

*İNTERNET KOTANIZDAN AYLIK EN FAZLA 10 MB KULLANIR.BÖYLECE TÜM DİĞER MESAJLAŞMA UYGULAMALARINDAN AYRILIR.DİĞER POPÜLER MESAJLAŞMA UYGULAMALARI GİBİ KOTANIZA ASLA YÜKLENMEZ.AYLIK 1 TL GİBİ İNTERNET MASRAFI İLE TÜM AY BOYUNCA BEDAVA MESAJLAŞMANIZI SAĞLAR!

ÖNEMLİ DUYURU:
Bu program sadece uygulamanın yüklü olduğu android telefonlar arasına mesajlaşır.Yani bir arkadaşınıza ileti gönderdiğiniz zaman arkadaşınızda da bu program yüklü olması gerekir!
1-Rehberinizdeki arkadaşlarınızla internet üzerinden mesajlaşabilirsiniz.
2-Kullanıcı ve şifre kullanmaya gerek yok.Yani login yapmıyorsunuz
3-Hattınızın internet şebekesi üzerinden kullanınca aylık taş çatlasa 10 mb veri yediği için sadece 1 TL(TURKCELL için örneğin) masrafı oluyor.Bu da demek oluyor ki sınırsız sms paketi AYLIK 1 TL denk geliyor

Kolay kullanımı ve şık tasarımı ile vazgeçilmezlerinizden olabilmek için sizi bekliyor

Bedava Mesaj – Esmooq ileti Ekran Görüntüsü
Bedava Mesaj - Esmooq ileti -2Bedava Mesaj - Esmooq ileti -3Bedava Mesaj - Esmooq ileti -4Bedava Mesaj - Esmooq ileti -5Bedava Mesaj - Esmooq ileti -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.