En guzel zil sesleri bedava

google playstore En guzel zil sesleri bedava indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 19.782
Disk Boyutu 18M

Android En guzel zil sesleri bedava

Kendinizi ve android telefon için iyi bir şey yapın! Dikkatle seçilmiş sesler büyük bir koleksiyonu ile iyi En guzel zil sesleri bedava Uygulaması alın ve birileri sizi çalarken en ilginç melodiler dinleme keyfini.

Sizin gibi ve online olarak mevcuttur iyi 71 zil sesleri almak stili bulun. Komik zil sesleri, romantik ya da korkutucu sesler, çeşitli yüksek kalitede ücretsiz efekt sesleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Eğer müzik zil sesleri tercih ederseniz rock, flamenko, blues ve diğer müzik stilleri bulmak için mutlu olacak. Kendi kişiliğini veya çıkarları doğrultusunda en yakın arkadaşınızın her biri için farklı bir melodi ayarlayın. Sizin telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz ve diğer onu farklı yapmak için iyi bir yoldur. Sadece iyi En guzel zil sesleri bedava uygulamayı indirin ve keyfini çıkarın!

Telefonunuzu derhal almak değil, sadece birkaç dakika için telefonunuzun melodisi tadını çıkarın!

Serin Özellikler:
===========

– Zil / kontak zil / alarm sesi / uyarı sesi olarak ayarla
– Ses çalmak için zamanlayıcıyı ayarlayın
– Telefonunuzun ana ekranda favori sesler Set Widget düğmesi

Yasal bilgi:
=========

En guzel zil sesleri bedava ses klipleri android uygulama kamu malı lisansı ve / veya Creative Commons lisansı altında bulunmaktadır.

Reklamlar bilgiler:
=============

Bu uygulama ücretsiz ve reklam destekli olduğunu. Ones yüklü, telefon masaüstünde kısayol simgesi (lar) alabilirsiniz. Bu ücretsiz, sponsorlu uygulamalar sadece internet kısayolları vardır. Siz herhangi bir şekilde bu uygulamayı etkilemeden her simge (ler) kaldırabilirsiniz.

Yeni ücretsiz uygulamalar için bağlantılar ile sistem tepsisinde bildirim (ler) alabilirsiniz. Eğer bu almak istemiyorsanız, http://www.airpush.com/optout ve / veya http://opt.leadbolt.com/kapsamı dışına ya da mümkün app doğrudan yapmak için çekinmeyin.

Cihaz uyumluluğu:
===============

Uygulaması HTC bir X (Android 4.0 Ice Cream Sandwich), Sony Ericsson Xperia Arc S (Android 2.3.4 Gingerbread) üzerinde test edilmiştir Samsung Galaxy S2 (Android 2.3.7), Samsung Galaxy Tab 10.1 (Android 3.1 Honeycomb) ve Samsung Galaxy Mini (Android 2.2.1 Froyo).

Uyumludur: AT & T, Mobil, Düz konuşma ve Verizon enerjili cep telefonları artırın.

Telefon ve işletim sistemi bilgileriyle hataları rapor edin.
En guzel zil sesleri bedava Ekran Görüntüsü
En guzel zil sesleri bedava En guzel zil sesleri bedava En guzel zil sesleri bedava En guzel zil sesleri bedava En guzel zil sesleri bedava
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.