Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.9.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.0 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Mart 2012
Toplam İndirme 1.683
Disk Boyutu 894k

AndFTP (your FTP client)

Android cihazlar için üretilmiş ücretsiz en iyi FTP uygulaması AndFTP ile karşınızdayız

Webmasterların kullandıklar en çok programlar kuşkusuz FTP programları, artık ftp hesaplarınıza mobil cihazlarınızla sorunsuz hızlı bir şekilde bağlanabilecek ve dosya transferlerinizi sıkıntısız yapabileceksiniz. AndFTP uygulaması ile web site hesabınıza sorunsuz bağlanabilir istediğiniz dosyayı yollayıp istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz uygulama çok hızlı ve arayüzü olarak kullanıcı dostu insan kullanırken bu uygulama nasıl ücretsiz olur diye kendine sormaktan alıkoyamıyor.

Android için Ftp Uygulaması

AndFTP ile FTP, FTPS, SCP, SFTP  bağlantı kurabilir dosya paylaşımı yapabilir dosyalarınızın izinlerini (chmod) ayarlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

AndFTP (your FTP client) Ekran Görüntüsü
AndFTP (your FTP client) -2AndFTP (your FTP client) -3AndFTP (your FTP client) -4AndFTP (your FTP client) -5AndFTP (your FTP client) -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.