Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.4.2
Kullanım İzni
Dil ingilizce
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 16 Ocak 2012
Toplam İndirme 18.684
Disk Boyutu 12M

Aç Köpek Balığı 3

Android Marketin Sensörler oynanan en eğlenceli oyunlarından biri Aç köpek balığı oyunu, Köpek balığımız denizdeki canlıları avlayarak besleniyor yapmanız gereken sensör yardımı ile deniz altındaki büyüklü küçüklü deniz canlıları yakalayıp yemek tabi herşey göründüğü kadar basit değil etrafta Köpek balığımızı tehdit eden deniz şarkıtları ve değişik türde deniz canlıları bulunmakta bunları doğru bir şekilde avlayamazsanız canınızı kaybedebilirsiniz. Aç köpek balığımız deniz altı ilede kalmıyor denize girmek üzere olan insanlarıda avlayabilirsiniz ama bunu yaparken biraz sinsi davranmalısınız insanları avlamak göründüğü kadar basit değil sığ denizde yüzmek Aç köpek balığımız için tehlikeli sürekli can kaybedebilirsiniz.

Aç Köpek Balığı 3 Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.