Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm v1.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Mayıs 2020
Toplam İndirme 294
Disk Boyutu 83.4МB

Adorable Home full apk mod

Bir evede kedileriniz için yaşanabilir bir yer olması için evinizin iç tasarımını dilediğiniz gibi değiştirmelisiniz.

Kedilerinizin memnuniyeti için bütün bakımlarını, temel ihtiyaçlarını karşılaman gerekecek.

Kedi everler için bulunmaz bir oyun tavsiye edilir.

Oyunumuz Para Hileli Mod sürümdür.

Görüntüleri

 • Adorable Home full apk mod
 • Adorable Home full apk mod
 • Adorable Home full apk mod
 • Adorable Home full apk mod
 • Adorable Home full apk mod
 • Adorable Home full apk mod
 • Adorable Home full apk mod
 • Adorable Home full apk mod

Video

Adorable Home full apk mod tanıtım videosu...
  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.