Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.5
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 23 Ekim 2011
Toplam İndirme 28.528
Disk Boyutu 520k

Android Barkod Okuyucu

Android birlikte hayatımıza giren barkodlar veri alışverişini çok kolaylaştırdı linklere girip beklemeler son veriyor her veriye barkod vererek android cihazlarınıza Barcode Scanner uygulaması ile tarayıp veriyi cihazınıza atabilirsiniz. Veri transferinin yanında fiyatını merak ettiğiniz herhangi bir ürünün barkod okutup en güncel fiyatını öğrenebiliyorsunuz. Her android cihazda bulunması gereken uygulama en son versiyonu ile cepyazilim.com da.

Kullanıcı Yorumları;

 1. Güzel ve çalışan bir program. Barkod ve kare kodları sorunsuz tarıyor. Karekodlarda tanımlıyor olan linklere direk bağlanabiliyor.
 2. Diyelim ki aklınıza evinizdeki bir ürünün güncel fiyatı takıldı. Barcode scanner ile birlikte yaklaşık fiyatını internetten öğrenebilirsiniz.

Barcode Scanner Ekran Görüntüsü

  Yorumlar


Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.