Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 2.30.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.2 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 12 Mayıs 2020
Toplam İndirme 3.482
Disk Boyutu 92MB

Fishdom v2.30.1 para hileli full apk indir

Daha önce hiç balık tutmadıysan bou oyun tam sana göre, Fishdom ile 3’lü eşleştirme eğlencesinin sualtı dünyasına dal.

● Eşsiz oyunda akvaryumları tasarlayın ve süsleyin, balıklarla oynayın ve balıklar bir bulmaca çözün.
● Yüzlerce zorlu ve eğlenceli maç-3 seviyesini oyna
● Diğer oyuncularla rekabet et.
● Komik konuşan 3D balıklar.
● Süper sualtı dekoruyla balık tanklarını canlandır.
● Muhteşem akvaryum grafikleri.
● Fishdom manisini Facebookda ​​paylaş!
● Oyun için Wi-Fi veya internet bağlantısı gerekmez

Fishdom v2.30.1 full apk oyununda neler var ?

Fishdom v2.30.1 para hileli, bulmaca ve akvaryum oyunlarını seviyorsanız kesinlikle oynamalısınız.  Oyunda bulmacalarını çöz ve akvaryumlarını dekore ederek en güzel balıkları satın al. Oyun MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak indir kur ve oyna, etkinlikler ve balıklar sizleri bekliyor.

Play Store: 3.000.0000+

Görüntüleri

 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk
 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk
 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk
 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk
 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk
 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk
 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk
 • Fishdom v2.30.1 para hileli full apk

Video

Fishdom v2.30.1 para hileli full apk tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.