Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 3.9.283
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 15 Nisan 2013
Toplam İndirme 3.974
Disk Boyutu 3,0M

ZDbox – Android için Gerekli Araçlar

ZDbox uygulaması birçok Android kullanıcısının ihtiyarcı olan yararlı araçları bir arada sunmakta.

Widgets Desteği
Android cihazlarınızın ayarlarını widget olarak ayarlayabiliyorsunuz bu size sürekli kullandığınız ayarlara anında ulaşmanıza olanak sağlamakta ekran açma kapama, ses ayarları, bluettoh, uçak modu, Wi-fi bunları widget olarak ekranınıza ekleyebilirsiniz.

Pil Durumu;
Kalan pil sürenizi takip edebilir ve pil tasarruf moduna alarak pil ömrünüzü arttırabilirsiniz.
Trafik sayacı:
Mobil veri akışınızı ölçebilirsiniz istediğiniz taktirde kota bile koyabiliyorsunuz.

Uygulama Şifreleme
Rehber, Facebook, Twitter, Whatsapp, Gmail, Mesaj uygulamalarınıza ister desen isterseniz parola atayarak istemediğiniz kişilerin ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Açık Kalan Uygulamaları Kapatma
Android cihazlarımızda bazı kapattığımızı zannetiğimiz uygulamalar arka planda çalışarak cihazınızın performansını ve pil ömrünü kısaltmakta. ZDbox ile tek dokunuşla arkaplanda çalışan tüm uygulamaları kapatabilirsiniz.

 

Görüntüleri

 • ZDbox ( Root Task Killer )
 • ZDbox ( Root Task Killer )
 • ZDbox ( Root Task Killer )
 • ZDbox ( Root Task Killer )
 • ZDbox ( Root Task Killer )
 • ZDbox ( Root Task Killer )
 • ZDbox ( Root Task Killer )
 • ZDbox ( Root Task Killer )Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.