Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 9.75.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 05 Ekim 2012
Toplam İndirme 9.469
Disk Boyutu 1,8M

X-Plane 9 – Uçak Similasyonu

Android X-Plane 9, 3 boyutlu grafikleriyle gerçek bir uçuş deneyimi yaşatmayı başarıyor.

3D grafiklere eşlik eden gerçekçi motor sesiyle sizi bir kaç dakika içinde dış Dünya’dan koparan oyun özellikle simülasyon severlerin dikkatini çekeceğe benziyor.

Gökyüzünün o eşsiz maviliğinde veya yıldızlara karşı muhteşem bir yolculuk artık çok yakınınızda.

Not: İnternetten veri indirmesi yapmaktadır tercihen Wi-Fi kullanmanızı öneririz.

Android X-Plane 9 Özellikleri

 • 4 Kamera Açısı ve Kokpit Görünümü
 • Tekrar İzleme (düşüş vb..)
 • 6 Harita (15 tane için satın almanız gerek)
 • 10 Uçak (45 tanesi için satın almanız gerek)
 • 4 Gün Vakti ve 5 Gökyüzü Seçeneği
 • Multi-Player Desteği (test etmedim) – aynı Wi-Fi üzerinde ki oyuncular olması gerek
 • Sensörle Kontrol

X-Plane 9 Ekran Görüntüsü
X-Plane 9 -2X-Plane 9 -3X-Plane 9 -4X-Plane 9 -5X-Plane 9 -6
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.