Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.7.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 2.670
Disk Boyutu 42M

Wind-Up Knight – Android 3d Kosucu Oyunu

Wind-Up Knight, sizi alt üst edecek derecede üst düzey bir 3 boyutlu Android  oyundur.

Robot Invader tarafindan yapilan Android Wind-Up Knight, üst düzey, aksiyon dolu, 3 boyutlu, macera içerikli bir oyundur ve oyunun nasil oynanmasi gerektigini göstermek için burada.

Oyun kahramaninizi yönlendirerek 50’nin üstündeki seytani turu geçerek prensesinizi Black Knight’in pençesinden kurtarmaniz gerekiyor. Kosun, ziplayin, yuvarlanin, ortaligi dagitin ve zafere ulasin. Tipik kosma oyunlarindan farkli olan bu oyunu hala oynamadiysaniz çok sey kaybettiniz demektir.

Zafer yolundaki bazi önemli hususlar;

 • Dört farkli dünyada 50 seviye geçin.
 • Üst performans eylemleri: Çift ziplama, duvarda yürüme, dalma, yuvarlanma ve daha farkli hareketler.
 • Ödüller, çok zor seviyeler ve Xperia Play destegi!
 • Oyun oynadikça yeni silahlar ve zirhlar açilir. Cephaneligi kullanin ve karakterinizi sekillendirin!
 • Josh Whelchel’den orijinal bir oyun müzigi.

Robot Invader tarafindan gelistirilen Wind-Up Knight ile Android cihazinizda konsol oyun zevkini yasayacaksiniz. Prenses kurtarilmayi bekliyor, daha ne bekliyorsun oyunu indirsene

NOT: Eger gerçekten harika oynuyorsan, oyundaki bütün seviyeleri asmak tamamen ücretsiz. Eger ücret verip seviyeleri açtirmak istersen, bu da harika olur. Yine de, bazi aldiklariniz cihazlar arasinda transfer edilemiyor. Oyunu siler veya telefonunuzu sifirlarsaniz, oyuna yeniden baslayacaksiniz, satin almalari tekrar yapmaniz gerekecek.

Wind-Up Knight AppliGet’in 2011 Androin uygulamasi seçildi!

Wind-up Knight Ekran Görüntüsü
Wind-up Knight Wind-up Knight Wind-up Knight Wind-up Knight Wind-up Knight
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.