Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 0.85
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ocak 2013
Toplam İndirme 2.801
Disk Boyutu 15M

Android için Web Tabanlı Strateji Oyunu

Geleceğin dünyasında geçen türler arası savaşın işlendiği bir strateji oyunu.

Dünya 2012 Aralık ayında Maya’ların tahmin ettiği gibi büyük bir yıkıma uğrar. Depremler ve tsunamilerle Asya büyük zararlar görür. Volkanik patlamalar Amerika kıtalarının gökyüzünü karartır. Büyük yıkımlar sona erdiğinde dünyada kaynak miktarı çok azalmıştır ve eski bildiğimiz dünya tamamen yok olmuştur. Azalan kaynaklar için artan mücadele üçüncü dünya savaşını başlatmıştır. 2037 yılına kadar teknoloji gelişirken savaşlarda da 3 büyük güç dünya kontrolünü ele almıştır bunlar: İnsan Birliği, Şahin Birliği ve İhtişamlı Krallık. Fakat artık dünya eskisi kadar cömert değildi bu üç birlik uzayda kaynak yarışına girmek zorunda kaldı. İşte Uzayivan çağı böyle başladı.

İnsan Birliği:
2012deki yüksek radyasyon seviyesi sonrasında Avrupa ve Ortadoğu insanlarının içlerinde çoğalan mutantları yok etmeye başlamıştır radyasyondan etkilenen herkesi kısırlaştırıp sadece bozulmamış insan genlerinin çoğalmasına izin vermiştir. Böylelikle büyük insan imparatorluğu kurulmuştur. Eski teknolojik savaş araçları mükemmel sistemlerle donatıp kendilerini İhtişamlı krallık ve Şahin birliğine ezdirmemişlerdir. Amaçları insandışı varlıklardan uzayı arındırmaktır.

Şahin Briliği:
Büyük yıkımda Amerika kıtalarını volkanik dumanlar kapladığından insanlar gökyüzünden gelen radyasyondan etkilenmemişti ama hava kirliliği yıllarca devam etti insanlar sokaklara çıkarken yüksek teknolojili havadan koruyan bilgisayar kıyafetler giyiyorlardı. Bu kıyafetlerin yapay zeka teknolojisi o kadar gelişti ki içlerindeki insanların biliçlerini beyin fonksiyonlarını ele geçirdi. Yarı insan yarı bilgisayar bir ırk türedi ve Şahin Birliğini kurdular.

İhtişamlı Krallık:
Radyasyondan en çok etkilenen Asya’da insan genleri tamamen zarar görmüş birçok mutant türü doğmuş ama sadece insandan türeme saf bir mutant türü ayakta kalmıştır. Bu tür insan zekasına sahip ama insanüstü fiziksel yeteneklere kavuşmuştur ve İhtişamlı Krallık birliğini kurup kendilerini üstün teknolojik desteklerle donatmışlardır.
—————-
Siz de bu üç birliğin büyük savaşına katılmak için Uzayivan’ı indirip birliğinizi seçin.

Görüntüleri

 • Uzayivan
 • Uzayivan
 • Uzayivan
 • Uzayivan
 • Uzayivan
 • Uzayivan
 • UzayivanBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.