Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.5 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Mart 2012
Toplam İndirme 6.052
Disk Boyutu 176k

Tivibu Kumanda

TiviBunun artık kumandası var.
Telefonunuz bu uygulama ile Tivibunun kumandası halini alıyor.

Artık bilgisayarınızda tivibu kullanırken pc başında beklemenize gerek kalmayacak. Yattığınız yerden tivibuyu kontrol edebileceksiniz.

Gerekli server dosyası ve kurulum detayları sayfamızda.
www.netojen.com/android-tivibu-kumanda

Wi-fi bağlantısı üzerinden bilgisayarınızdaki TiviBuda kanal değiştirebilir ses açabilir tam ekran yapabilir ve kanal listesine erişebilirsiniz.
Kanal Listesini açtığınızda ses açma kapatma tuşları ile kanal listesinde gezinebilir ve tekrar Kanal Listesi butonuna basarak kanal seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

Sadece butonlarla değil ekrandaki herhangi bir alana dokunup parmağınızı sürükleyerek de kanal değişimi ve ses ayarı yapabilirsiniz
Şimdiden iyi eğlenceler…

Uygulamayı kullanmanız için telefon ile bilgisayarınız arasında iletişimi sağlayacak olan TivibuKumandaServer uygulamasını çalıştırmanız gerekmektedir.

Karşılaştığınız sorunları [email protected] adresine iletebilirsiniz.
En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Tivibu Kumanda Ekran Görüntüsü
Tivibu Kumanda -2Tivibu Kumanda -3
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.