Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 6.0.203
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Ekim 2011
Toplam İndirme 4.080
Disk Boyutu 1,7M

TeamViewer Free – Uzaktan masaüstü bağlantı

TeamViewer ile uzaktaki masaüstüne kolaylıkla bağlanabilirsiniz bir çok işletim sistemi (Windows, Mac, Linux) ile uyumlu olan TeamViewer iş koliklerin seveceği bir uygulama ofisinizde yarım kalan işleri telefonunuzla ofisteki bilgisayarınıza bağlanarak kolaylıkla yapabilirsiniz. Arayüzünün basit olması kullanıcıların kullanım kolaylığı açışından olumlu olmuş.

Uygulamayı kullanabilmek için ulaşmak istediğiniz bilgisayarda TeamViewer programı olması gerekli. Bilgisayarlar için TeamViewer indir.

TeamViewer Free Özellikleri;

 • Uzaktan eriştiğiniz bilgisayarda sağ ve sol tıklama
 • Multi Touch özelliğini kullanabilme
 • Bilgisayarın tüm klavye tuşlarını kullanabilme(Windows özel tuşlarıda dahil)
 • Aradaki bağlantı 1024 Bit RSA güvenlik sertifikası ile şifrelenmekte
 • Ulaşılan bilgisayarı yeniden başlatma
 • Bilgisayar listesi yapıp çevrimiçi olanları anında görebilme imkanı

 

 

TeamViewer Free Ekran Görüntüsü
  Toplam 1 Yorum.

  1. ali haydar öztürk dedi ki:

   ben bilgisayarada yukledim telede yukledim ama heşey çalışıyor sadece baglantı kuaralamıyor diyorki karşidaki daha yenibir teamviewer kulanıyor baglanamıyorsunuz

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.