Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 5.9.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 24 Ekim 2012
Toplam İndirme 1.913
Disk Boyutu 2,7M

Bilgisayarınızdan Android Cihazınızı Yönetin

Android Remote Web Desktop uygulaması ile Android cihazınıza bilgisayarınızdan tam anlamı yönetebilir ve bir çok işleminizi bilgisayarınız üzerinden halledebilirsiniz.

Remote Web Destek uygulamasını yükledikten sonra karşınıza gelen ekrandan bir şifre belirleyip “Start Server” Tıklıyorsunuz ekrandan çıkan 192.168.1 … ile başlayan ip adresini bilgisayarınızın web tarayıcınıza yarın ve şifrenizi girerek Android cihazınıza bilgisayarınız üzerinden erişimini sağlayın

WiFi Keyboard

Ayarlar – Dil ve Giriş ardından WiFi Keyboard seçeneğini aktif ettikten sonra bilgisayarınızın klavyesini android cihazınızın klavyesi olarak kullanabilirsiniz.

File Explorer

1- Cihazınızda yer alan apk dosyasını Remote Web Desktop ile yükleyebilirsiniz

2- Max. 10 MB’lık bir dosyayı cihazınıza atabilirsiniz (ücretsiz versiyon olduğu için) – birden fazla upload da mevcuttur.

3 – Android cihazınızda yer alan bir dosyayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

4- Text dosyası veya Yeni Klasör oluşturma

Android Remote Web Desktop Özellikleri

 • Yedekleme
 • Şifreleme ve Port Adresini Değiştirme
 • Ekran Fotoğrafı Çekme (sadece rootlu kullanıcılar için)
 • Uzaktan Kontrol (rootlu kullanıcılar)
 • Mesajlaşma
 • Terminal
 • Dosya Yöneticisi
 • Webcam
 • Duvar Kağıdı Değiştirme
 • Galeri
 • FTP Server

ve daha fazlasını Android Remote Web Desktop ile yapabilirsiniz.

Remote Web Desktop Ekran Görüntüsü
Remote Web Desktop Remote Web Desktop Remote Web Desktop Remote Web Desktop Remote Web Desktop
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.