Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.1
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 4.0.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Ekim 2013
Toplam İndirme 2.160
Disk Boyutu 9,2M

Timely Alarm Clock – Android için Saat ve Alarm Uygulaması

Klasik Android saat uygulamalarından sıkıldıysanız Timely Alarm Clock kullanımızı tavsiye ederim. Zengin saat şablon seçeneği kaliteli grafikleri ile Android kullanacılardan tam puan alan uygulamayı ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise alarma bir dokunuşla ulaşmanınız bu yönü ile uyumak üzere iken alarmı ayarını aramakla uğraşmamamız.

Timely Alarm Clock uygulaması hem tablet hemde telefonlar için kullanabilirsiniz Alarm ve saat uygulamasının yanında geri sayım ve kronometre özelliğide mevcut uygulama.

 

Görüntüleri

 • Timely Alarm Clock
 • Timely Alarm Clock
 • Timely Alarm Clock
 • Timely Alarm Clock
 • Timely Alarm Clock
 • Timely Alarm Clock
 • Timely Alarm Clock
 • Timely Alarm ClockBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.