Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.8
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Kasım 2012
Toplam İndirme 7.138
Disk Boyutu 2,9M

Android 3D ücretsiz saat Uygulaması

Bu serin canlı duvar kağıdı ile geçerli saati ve tarihi gör – Gerçek 3D.

Yakınlaştırma ve uzaklaştırma için bu duvar kağıdı veya çimdik ile etkileşim ev ekranları arasında gezinin.Metin döndürme ve yan yana arka hareketi izle.

Tam sürüm tarihi ve arka plan hem özelleştirebilirsiniz. 12 veya 24 saatlik saat biçimi arasında seçim yapın.Metin ve arka plan için herhangi bir renk uygulayın. Veya metin için dokular birini seçin veya kütüphaneden sevdiğim biri ile arka plan görüntüsünü değiştirmek veya kendi kullanın.

Bu duvar kağıdı gerçek 3D ve OpenGL 2.0 kullanır. Pürüzsüz animasyonlar içeren iken, pil ömrünü korumak için inşa edilmiştir. Onunla etkileşim değil zaman sıfır batarya kullanıyor.

Paul bica, Pedro Szekely (szeke) ve nosha tarafından Arkaplan görüntüleri.

Sorunlar? Facebook sayfamızı ziyaret edin ya da telefon ve sorunun açıklaması modeli ile bana e-posta.

Kullanmak için: Ana Sayfa -> Menü -> Canlı Duvar Kağıtları -> 3D Clock
3D ücretsiz saat Ekran Görüntüsü
3D ücretsiz saat 3D ücretsiz saat 3D ücretsiz saat 3D ücretsiz saat 3D ücretsiz saat
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.