Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 29 Şubat 2012
Toplam İndirme 12.760
Disk Boyutu 3,1M

The Oregon Trail – Android Çiftlik Oyunu

Çiftlik yönetim oyunları hayatımıza Facebook oyunu olan Farmville ile iyice yer edindi. Türk halkı için köy yaşamı önemli olduğu için Çiftlik oyunları oldukça popüler olmaya başladı ülkemizde, bunun farkında olduğumuz için Android cihazlar için Çiftlik oyunlarından biri olan The Oregon Trail size tanıtmak istedik. Bu çiftlik oyunu Android Markette yeni olmasına rağmen bir çok hayran kitlesine ulaşmış bulunmakta yapımcısınıda mobil oyunları takip bileceği gibi Game Loft dur.

Amerikan köy hayatının  yansıtıldığı oyunda çiftliğinizi en iyi  şekilde yönetip rakip çiftlikler arasında saygın bir hale gelmeniz gerekli bunları yapabilmek için çiftliğinizdeki hayvanların bakımları ile ilgilenip ekip biçme işlemlerini yapmanız gerekli  herşey bunlarla bitmiyor oyunun püf noktası kendinize komşu çiftlikler bulup onlarla alışveriş yapmanısınız bu çok önemli bir ipucu çünkü oyunu sürekli oynamanız için enerjiye ihtiyarcınız olacak bunu komşu çiftliklerinizden karşılayabilirsiniz.

Oyun içerisinde size verilen görevler olacak zaman zaman örnek vermek gerekirse balık tutma görevi bunu yaptıgınız taktirde bonuslarınız katlayabilirsiniz aynı şekilde ormandan ağaç kesmenizde istenebilir. Çiftliğinizin koruması görevide sizde onun için gözünüz  açık olmalı aksi taktirde Amerikan çöllerinin azı haydutları çiftliğinizi yerle bir edebilir.

The Oregon Trail: Settler Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.