Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.02.04
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil English
Platform 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ekim 2013
Toplam İndirme 5.635
Disk Boyutu 44M

Sword of Inferno – Android RPG Aksiyon Oyunu

RPG Android oyunları tutkunlarının severek oynayacağı son dönemde yapılan en iyi oyunlar arasında bulunmakta Sword Of Inferno.

Aksiyon dolu sürekleyici bu Android oyunda büyülü kılıçları kullanarak yaşam ile ölüm arasında kalmış dünyayı aydınlığa çıkarmaya çalışacaksınız. Birbirinden vahşi canavalar ve ejderhaları yok etmek için büyülerinizi ve savaş tekniklerinizi kullanmanız gerekiyor. Sword of Inferno atari salonlarında oynadığımız bir takım oyunları andırmakta bu yönü ile hiç yabancılık çekmiyorsunuz.

Oyunun Özellikleri;

 • Görevleri tamamlayıp büyülü silahlar kazanma
 • Oyun içi özel güçler kazanma
 • Ejderhaları üzerine binerek özel güçlerini kullanabilme
 • Özel güçlere sahip 4 kahramanı seçebilme
 • Kaliteli oyun grafikleri

Görüntüleri

 • Sword of Inferno
 • Sword of Inferno
 • Sword of Inferno
 • Sword of Inferno
 • Sword of Inferno
 • Sword of Inferno
 • Sword of InfernoBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.