Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 4.1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.0
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Ekim 2012
Toplam İndirme 50.619
Disk Boyutu 1,6M

Android için Skyfire Web Tarayıcı  4.0

Skyfire dünyanın en zeki ve en sosyal mobil tarayıcı!, bu iddali söylemin sahibi Skyfire Web Browser 4.0 kullanıcıların almış oldukları büyük beğeni ile sloganlarını layıkı ile yerine getirmiş bulunuyorlar Android Marketteki Web Tarayıclar arasında en çok indirilen arasından üst sıraları zorlayan Skyfire 5 üzerinden 4.3 puan almış bulunuyor. Zengin içeriği ile kullancılarına inanılmaz bir Mobile Web tecrübesi sunan Skyfire Android cihazınızda bulunması gereken güzel uygulamalar birisi.

Skyfire Web Browser 4.0 Özellikleri;

 • Flash Videoları rahatlıkla izleyebilirsiniz. (Youtube, izlesene vb)
 • Facebook uyumlu olan uygulama hızlı giriş özelliği ilede facebook ile tam uyum sağlamakta
 • Feed dediğimiz Beslemeleri tanımlayıp istediğiniz websayfasını takip edebilirsiniz.
 • Popüler sayfalar
 • Hızlı arama
 • Twitter uyumlu
 • Spor, Haber ve Finans gibi özel kısayollar oluşturabilirsiniz
 • Google Reader

 

Skyfire Web Browser 4.0 Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.