Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 12.0.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Ekim 2012
Toplam İndirme 26.269
Disk Boyutu 14M

Android için Opera Mobile web Tarayıcı

Opera Mini 6 versiyonu ile karşınızda en hızlı mobil tarayıcı ünvanını elinde taşıyan Opera bu ünvanı kaptıracağa benzemiyor ücretsiz olması en büyük artılarından biri olan opera mini bu versiyonu ile Facebook, Google, Yahoo tam uyumlu hale gelmiş hiç bir ek uygulama kullanmadan facebookta arkadaşlarınızla mesajlaşa bilir videoları paylaşabilir resimleri görüntüleyebilirsiniz. Google ve yahoo dan aramlar yapabilirsiniz.

Opera mini kolay arayüzü ile kullanıcı dostu olmaya devam etmiş en son versiyonu ile operanın bir diğer özelliği ise kendi proxy sunucularını kullanarak sitelerin yüklenme hızında muhteşem derecede iyi sonuçlar alabilmekte buda onun en hızlı web browser olarak android markette en çok indiren web browser liderliğine yükseltiyor.

Opera Mobile web browser Ekran Görüntüsü
Opera Mobile web browser -2Opera Mobile web browser -3Opera Mobile web browser -4Opera Mobile web browser -5
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.