Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.1.0
Kullanım İzni £3.84
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 22 Aralık 2012
Toplam İndirme 11.822
Disk Boyutu 6,2M

SHADOWGUN – Android için Savaş Oyunu

Yıl 2350 ve galaksiler arasında büyük bir çekişme bulunmakta ve kötü emellerine ulaşmak için  kiralık kelle avcıları ve hapis kaçkınları kendi isteklerini yerine getirmek için kullanmaktadırlar

Kelle avcılarının arasınındaki en iyileri SHADOWGUNS olarak bilinmektedir.

Galaksi’nin en tanınan kelle avcısı John Slade rolünde oynayacaksınız. Göreviniz süper zeki ve kendi mutant ordusuna sahip olan Dr. Edgra Simon’u avlamak. Dr. Simon’un dağ kalesine sizing ve sayborg badigardlarını, savaş droidlerini ve genetikleri oynanmış insanlarını alt edin. Silahları, gemileri ve asistanınız S.A.R.A’yı kullanın.

EZ, ÖLDÜR, PARÇALA!
Stratejinizi kurun ve savaşın.

KONSOL KALİTESİNDE GRAFİKLER!
Sadece hoş değil, aynı zamanda harika! Gelişmiş ışık efektleri, güzel bir şekilde işlenmiş çevreler ve profesyonel müzik bu oyunu akıllı telefonunuz için an harika oyun yapıyor.

MADMAN’İN FİKİR BABASINDAN!
Dr. Simon’un patronlarının, mutantlarının, ölüm makinalarının ve daha fazlasının saldırılarından canlı çıkın,

Android SHADOWGUN Oyunun Detayları;

 • Hikâye, orjinal Shadowgun’un olaylarını direk olarak takip ediyor.
 • 4 yeni seviye
 • Yeni düşman karakterleri
 • Yeni Silahlar
 • Yeni tip oyun etkileşimi
 • Yeni toplanacak eşyalar
 • Yeni müzikler
 • Etkileyici grafik, animasyon.

“İyi görünümlü mobil oyunlar içinde en iyilerden bir tanesi” – ign.com Görüişü 

Tegra 2, Mali-400, Adreno ve PowerVR cihaz versiyonları çıktı!!

Xperia Play Uyumlu hale getirildi.

Görüntüleri

 • SHADOWGUN
 • SHADOWGUN
 • SHADOWGUN
 • SHADOWGUN
 • SHADOWGUN  Toplam 10 Yorum.

  1. erhan dedi ki:

   oyunu ilk indirdiğimde problem yoktu fakat daha sonra her açılışta sorun çıkarmaya başladı! oyundan atıyor her seferinde hatta telefon kilitleniyor. buna bir çözüm var mı google play yetkilileri? bu durumda ne ypmamız gerek? "xperia s" çözüm bulunana kadar 1 yıldız!

  2. Deniz dedi ki:

   Arkadaşlar oyun içeriğini indirirken atıyor yardım lütfen

  3. Anonim dedi ki:

   Grafikleri cok güzel yeni çıkan yüksek donanımlı akıllı telefonlar bu oyunla test ediliyor.

  4. Gazal dedi ki:

   Oyunun grafikleri mükemmel oyun tavsiye ederim 5 yıldız …*

  5. Din dedi ki:

   İ-9300 (S3) kullanıcısıyım yalnız bir bölümde takıldım kaldım ne anahtar bulabiliyorum ne bir şey örümcek gibi bir yaratığı öldürdükten sonra hiçbir şekilde bir çıkış yolu yok yardımcı olursanız sevinirim.

  6. ismail dedi ki:

   Oyunu galaxy tab da oynuyorum. Bu harika birsey gerçekten. Bu grafik oynanabilirlik zorluk falan. Bayadir oynuyorum bitiremedim hala. Parasını hakediyor indirebilirsiniz ve alabilirsiniz gönül rahatlığıyla. Diliyorum para verdiğim max payne mobile de yüklenecek umarım

  7. Batu dedi ki:

   Verdiğiniz parayı kesinlikle hakediyor. Gragfikler ve mekan tasarımları gayet güzel. Ama oyuna biraz daha emek harcanabilirmiş. Android in gears of war u adeta. Ben oyunu sevdim ama bazı eksikler gördüğüm için 4 * verdim. Tavsiye ederim.

  8. Ayber dedi ki:

   Harika grafiklerle sahip bir oyun… HTC Desire C de sorunsuz çalışıyor 🙂

  9. Yigit dedi ki:

   11klasör indirdim son klasörde %100 de takıldı kaldı sadece cencel seçeneği var.problem nedir. Acaba biri yardım edeblirmi? Teşekkürler.

  10. Agabay dedi ki:

   Verdiğiniz parayı kesinlikle hakediyor. Gragfikler ve mekan tasarımları gayet güzel. Ama oyuna biraz daha emek harcanabilirmiş. Android in gears of war u adeta. Ben oyunu sevdim ama bazı eksikler gördüğüm için 4 * verdim. Tavsiye ederim.

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.