Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 02 Nisan 2021
Toplam İndirme 3.350
Disk Boyutu 253MB

Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para indir

Brian, macera arama tutkusu olan meraklı bir çocuktur. Ailesi onu yaz kampına yolladı ve iki hafta boyunca bir yolculuğa çıktı. Brian’ın maceracı içgüdüsü dinlenmesine izin vermedi ve yaz kampından çıkıp eve gitmeye karar verdi. Evde yalnız olmak sadece hayalini kurabileceği bir şeydi! Küçük dublörünün çok daha heyecan verici bir dönüş yapacağını bilmiyordu.
Felix ve Lester etraftaki en kötü şöhretli soygunculardan ikisi. Bir süredir Brian’ın evini gözetliyorlar. Herkesin ayrıldığını görünce, soyguncu boş evi yağmalamaya karar verdi. Boş evin lüksü karşısında büyülenerek, bir süre daha orada kalmaya karar verdiler. Brian tam olarak aynı gün yaz kampından dönmüştü ve mutlak şokuna rağmen, evinde iki yabancının kendi evindeymiş gibi yaşadığını görüyor!
Bu Brian’ı kızdırdı ve soyguncuyu öğretmeye karar verdi. Kendi kendine, “Bu ikisi yanlış çocukla uğraştı – onlara asla unutamayacakları bir ders vermenin zamanı geldi!” Diye düşündü.
Hırsızın hayatını perişan etmek için maceralarında Brian’a katılın. Soyguncunun ve yalnız çocuğun çatışmasını deneyimleyin ve brian’ın yaramaz ve heyecan verici planlarında başarılı olmasına yardım edin

Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para oyununda neler var ?

Scary Robber Home Clash v1.4 PARA HİLELİ APK, Yapımcılığını Z & K Games firmasının üstlendiği sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile sahibi olduğunuz evin içinde hırsızlara karşı mücadele etmek, onları tuzağa düşürmek evinizi korumaktır. Scary Robber Home Clash MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hilelidir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyidir. Scary Robber Home Clash Play Storeda 1.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Görüntüleri

 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para
 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para
 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para
 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para
 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para
 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para
 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para
 • Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para

Video

Scary Robber Home Clash v1.4 full apk para tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.