Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.03
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 03 Aralık 2012
Toplam İndirme 5.848
Disk Boyutu 12M

Rope Escape – Android için Kaçış Oyunu

HIZLI OL, ÖDÜLLERI TOPLA VE KAÇ!

Bagimlilik yaratacak, yüksek heyecanli, ormanin ortasinda kaçis oyunu!

Ormanin derinliklerinde kendinizi mancinikla yükseklere çikarin ve agaçlarin dallarinda salincak ipleri yardimiyla gezinin. Agaçlardan ve sizin için tasarlanan kayalardan sarkan ipler yardimiyla sizi kovalayan vahsilerden kaçin; çikabildiginiz kadar yukari çikin, yükselebilmek için zeplinleri kullanin ve en iyi oyun ödüllerini ve güçleri toplayin. Kaçis ipini kullanmanin ayricaligini kullanarak daha yüksege çikin ve daha hizli kaçin, böylelikle topladiginiz ödüllerle puaninizi arttirin ve dünya siralamasinda yerinizi alin.

Vahsilerden kaçmak için sallanan ipi akillica kullanin, yeni yüksekliklere ulasin ve daha fazla para toplayin. Manciniklar ile daha hizli hareket edin ve daha yüksege çikin hizin ve heyecanin doruklarini yasayin. Yükseklere çikmak için zeplinleri kullanin ve yeni asamalar açabilmek için zeplinleri asagi indirin.

Rope Escape’e Facebook hesabinizla baglanin ve arkadaslariniz ile puaninizi kiyaslayin, dünya siralamasindaki yerinizi ögrenin, küresel Rope Escape kahramanliginiz ile övünmeye baslayin.

Temel Özellikler:

 • Hizli ve öfkeli devamli oyun.
 • Bagomlilik yaratacak oyun platformu (hayir, gerçekten bagimli olacaksiniz)
 • Oyun içerisinde renkli karakterler
 • Güç toplayin veya satin alin
 • Facebook ile baglanin, arkadaslarinizla yarisin
 • Bizim muzumuz var ?

Rope Escape Ekran Görüntüsü
Rope Escape Rope Escape Rope Escape Rope Escape Rope Escape

Video

Rope Escape tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.