Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 07 Mayıs 2013
Toplam İndirme 8.726
Disk Boyutu 14M

Robot Gangster Rampage – Android Robot Oyunu

Gangster robotların elinde bulunan rehineleri kurtmanız gerekiyor bunu yapabilmeniz için karşınıza çıkan robotlara nişan alıp ateş etmelisiniz.

Oyun bir çok bölümden oluşmakta ilerledikçe robotlar şekil değiştirip güçleniyor yok etmek için epey çapa sarf ediyorsunuz. Oyun dikkat etmeniz bir husus daha var etrafda bulunan masum halkı vurmamalısınız bunlar size eksi puan olarak dönecektir.

Başarılı olan her bölüm sonunda bölümün önemine göre para kazanıyorsunuz bunları ise oyun içinde silah ve çeşitli ekipmanlar alarak kullanabilirsiniz.

Robot Gangster Rampage – Game Özellikleri

 • Silah ve Ekipmanlar satın alma
 • Güçlü Robot çeşitleri
 • 6 bölüm
 • Farklı silah ve ekipman seçenekleri

Görüntüleri

 • Robot Gangster Rampage – Game
 • Robot Gangster Rampage – Game
 • Robot Gangster Rampage – Game
 • Robot Gangster Rampage – Game
 • Robot Gangster Rampage – GameBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.