Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.6
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.1
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 06 Mart 2012
Toplam İndirme 120.364
Disk Boyutu 10M

Real Football 2012

Futbol sevenler için sevinçli bir haberimiz var GameLoft firması en iyi ücretsiz mobil futbol oyununu Android cihazlar için yayınladı.

Real Football 2012  Android cihazınızla oynayabileceğini en iyi HD kalitedki futbol oyunlarının başında gelmekte oyunu yükledikten sonra Gameloft sitesine bağlanıp 458 MB bir dosya indirmeniz gerekli bu işlemi yaparken Wi-Fi kullanmanızı tavsiye ederiz aksi halde çok büyük int faturası ödersiniz. Kurulumu gerçekleştirdek sonra HD kalitedeki görüntü keyfi ile Futbol oynamaya başlayabilirsiniz.

Real Football 2012 ile kendi takımızı oluşturabilir istediğiniz oyuncuları transfer edip kendi liginize başlayabilirsiniz tüm özelliklerini özelleştirebilme imkanı sunuyor kendi formanızdan tutunda oynayacağınız stadın ismine kadar kendiniz oluşturabilirsiniz.

Gerçek oyuncuların isimleri, 350 takım ve 14 lig  İngiltere, İspanya, Fransa, Almanya ve Güney Amerika dahil. Veritabı güncelleştirmesi ile en son oyuncu transferleri kadro değişiklikleri  hepsi anında oyun içinde yansıyacak ve gerçek futbolun keyfine varacaksınız

Real Football 2012 Ekran Görüntüsü
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

  1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
    - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
    - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
    Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
  2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.