Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.4.7
Kullanım İzni £0.62
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Aralık 2012
Toplam İndirme 13.380
Disk Boyutu 80M

Predators  – Android için Yırtıcı Yaratık Oyunu

Android Predator (Yırtıcı Hayvan) olarak katil insanları yok etmeye hazırmısın?

Ikonik korku filmlerine benzeyen bu oyunda canavar olun ve oyunun akışına kapılın. Avlama tekniklerinizi kullanın katil insanları yenin ve tam üyelik elde edin.

Gureilla Bob ve Muffin Knight oyunlarının yaratıcısı Angry Mob Games tarafından üretildi!

SEN YIRTICI BİR HAYVANSIN!

Insanlar yeryüzündeki en tehlikeli katillerdir… fakat bu onların gezegeni değil. Bu gezegen oyunun muhafazası altında ve onlar birer yem. İnanılmaz Predator gücünüzü, gizliliğinizi ve uzaylı teknolojisini katil içgüdüleri olan dokuz ölümcül insan türüne karşı saklayın: paralılar, suikastçılar, ölüm mangası askerler, kartel uygulatıcılar, keskin nişancılar ve daha fazlası. En yüksek derecede Predator olduğunuzu kanıtlayın. Avlanmaya başlayın ve onların canını alın.

GRUP SAVAŞLARI

Sizin kendinizden daha tehlikeli düşmanınız yok. Grubunuzu yok etmek isteyen üç güçlü ve farklı Vahşi Savaşçı Predator’dan kendinizi koruyun. Son düşmanınız olan Süper Siyah Predator’dan once, Takipçi Predator ve vahşi köpeklerinden ve Şahin Predator ve kısır şahinlerinden kurtulmanın yollarına bakın.

GANİMETLERİNİZİ TOPLAYIN

Hedeflerinizi alt edin ve ganimetleri –insan kafaları- yeni uzaylı teknolojilerini ve silahları açarken götürün ve avınızı tamamlayın. Hedeflerinize sinsi, hızlı ve sessizce yaklaşın, gruplarından ayırın ve tek tek öldürün.

UZAYLI TEKNOLOJİLERİ

Gizlilik Üreticisini kullanın ve bukalemun ile birlikte gözden kaybolun –şeffaflaşın- ve daha sonra büyük silahları kullanırken termal görüş kamerasını kullanın. Uzun menzilli toplar, ölümcül akıllı diskler, razor kamçı, sadist kesintisiz silah, mızraklar ve ölümcül bilek bıçakları kullanın. Bu ölümcül bucaklar anlatım tarzına anlam katıyor, “Helikoptere alın!”

BASINDAN BAŞLIKLAR:

“Predator uğraşılması zor bir oyun.” – IGN; Editörün seçimi Ödülü

“Harika bir insan öldürme aksiyonu.” – Gizmodo; Haftanın eni iyi uygulamaları

“Lisansını almaya değer mükemmel bir oyun.” – 148Apps

“Predator bir klasiktir.” – Gamerating UK

Xperia PLAY uyumlu hale geldi.
NVIDIA Tegra uyumlu hale geldi.

Görüntüleri

 • Predators™
 • Predators™
 • Predators™
 • Predators™
 • Predators™Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.