Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2.2
Kullanım İzni £0.69
Dil ingilizce
Platform 2.2
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Aralık 2012
Toplam İndirme 14.313
Disk Boyutu 967M

Order & Chaos Online – Android için MMORG Oyunu

Gerçek zamanlı, full 3D, MMORPG oyunu GameLoft kalitesiyle Android’de. Binlerce oyuncu arasına  siz de katılın.

Geniş kahramanlık fantazi dünyasına katılın ve binlerce oyuncuya siz de katılın. Multiplayer online oyunda epik sınırları zorlayın.

İLK GİRİŞİNİZDE ÜCRETSİZ 3 AY ÜYELİK GARANTİ. Daha sonrasında Aylık 0,99 dolar, 3 Aylık 1,99 dolar, 6 Aylık 2,99 dolar gibi bir ücretle üyeliğinizi yenileyin.

Oyunu oynayabilmek için WiFi bağlantınızın ve Gameloft LIVE hesabınızın olması yeterli.

OYUNDA KİMSİNİZ?

Gelişmiş karakter yaratma sistemini kullanarak kahramanınızı yaratacaksınız.

 • 4 yarış mevcuttur: İnsanlar ile Elfler arası asayiş için, Orklar ve Ölümsüzler Kaos için.
 • Cinsiyetinizi, görünüşünüzü, sınıf ve becerilerinizi seçin. 1000’in üzerinde beceri, 2000’in üzerinde ekipman keşfedilmeyi bekliyor. Maceranız yakın zamanda hiç bitmeyecek.
 • 4’e kadar karakter yaratın ve oynayın.

İNSANLARLA İLETİŞİM HALİNDE OLUN

 • Arkadaşlar ve düşmanlar edinin değiş tokuş yapın, duello yapın, iletişime geçin ve daha fazlası.
 • Daha güçlü olmak için takım arkadaşlarınızla partiye veya suça katılın veya barış için diğerleriyle iletişime geçerek tekli mücadeleyi seçin.

DÜNYA SİZİNDİR

 • Görkemli yerleri görün – karanlık ormanlardan çöllere, ormanlar, dağlar ve daha fazlası – yürüyerek veya sihirli araçlarla.
 • 500’ün üzerinde görevi tamamlamak için yüzlerce karakterle konuşun ve iletişime geçin.

Şimdi efsaneye katılın!

Görüntüleri

 • Order & Chaos Online
 • Order & Chaos Online
 • Order & Chaos Online
 • Order & Chaos Online
 • Order & Chaos OnlineBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.