Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.6.3
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 5.0 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 26 Nisan 2020
Toplam İndirme 1.926
Disk Boyutu 122MB

NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk indir

NERF mücadelesi başladı!
Yakalanmadan herkese dart atabilir misin?
Nerf Blaster’ını al ve hepsine şaka yap!
Herkesi vurun ve yakalanmayın, ama her şeyden önce eğlenin!
Nerf Tabancalarını toplayın!
Ninja, Palyaço ve hatta Robot olarak oynayın!
Tüm dünyalar ve arenalarda oynayarak ilerleyin!

NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk oyununda neler var ?

NERF Epic Pranks v1.6.3 Tüm Kilitler Açık APK. NERF silahları ile rakiplerinizi avlamak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. NERF Epic Pranks içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APKolarak sunulmuştur. Tüm eşyaların kilidi açıktır. Komik karakterler, onlarca bölüm, zorlu hedefler ve dahası sizleri bekliyor. NERF Epic Pranks v1.6.3 sürümünde yeni bölümler eklenmiştir.

Play Store’da 1.000.000+

Görüntüleri

 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk
 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk
 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk
 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk
 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk
 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk
 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk
 • NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk

Video

NERF Epic Pranks v1.6.3 full apk tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.