Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.0.4
Kullanım İzni £4.99
Dil Türkçe
Platform 2.2
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 21 Aralık 2012
Toplam İndirme 23.795
Disk Boyutu 1,7G

N.O.V.A. 3 Near Orbit. – Android için Savaş Oyunu

Dünyanın en sürükleyici ve etkileyici oyunlarından biri olan N.O.V.A. 3 artık Android cihazlarınızda!

Hayatta kalmak için savaşman gerekiyor.

Kal’ın Voltery’lerin planlarını, savaş imalathanelerini sabotajla mahvetmesinin ve Judger Artifacts’ın neslini durdurmasının üstünden 4 ay geçmiştir. Yine de Başkan Folsom’a düzenlenen suikastın ardından devlet savaştan kaçınmak amacıyla kolonileri Volterite Protectorate’ye teslim etmiştir. Kal Wardin, Folsom’un ölümünden dolayı hapiste yatmaktadır fakat şimdi Yelena’dan dünyaya gelmek için umutsuz bir savunma almıştır. Kahraman, insanlığı kurtarmak için küllerinden tekrar doğmalıdır.

 • Destansı bir hikaye: İnsanlık yıllar sonra Dünyaya tekrar dönüyor. Savaştan parçalanmış dünyadan Volterite şehrine kadar galaksiler arasında 10 farklı seviyede savaşın.
 • Çoklu silahlar ve güçler: düşman ordularını yenmek için koşma, ateş etme, araç kullanma ve mekik kullanma.
 • 12 farklı savaşa 6 farklı multiplayer modunda 6 farklı haritada katılın.
 • İlk seferde birden çok müttefik aynı araca gelip düzen sağlamak için farklı yerlere dağılabilirler.
 • Grafikler ve oyun için yeni FPS kriterlerini keşfedin.

N.O.V.A fanatikleri için adam öldürme ve aksiyon oyunları Android’de

Not: N.O.V.A. 3 – Near Orbit kurabilmek için cihazınızda 2GB boş alan olması gerekiyor.

Görüntüleri

 • N.O.V.A. 3 – Near Orbit…
 • N.O.V.A. 3 – Near Orbit…
 • N.O.V.A. 3 – Near Orbit…
 • N.O.V.A. 3 – Near Orbit…
 • N.O.V.A. 3 – Near Orbit…
 • N.O.V.A. 3 – Near Orbit…Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.