Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.02
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Nisan 2013
Toplam İndirme 2.182
Disk Boyutu 14M

Mr. Eyes Lite – Android Göz Toplama Oyunu

Mr. Eyes Android oyunu basit ama bağımlıklık yaratan bir oyun.

Oyun Android Basketboll oyunlarından esinlenirelerek yapılmış fakat bir çok yenilikleri katılmış saniye karşı yarıştığınız oyunda yerde bulunan gözleri tek tek toplayıp kutunun içine atmalısınız ilk bölümler kolay gibi görünsede ilerledikçe oyun içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Oyunun en sıkıntılı yanı ise zamana karşı oynamanız doğru atışları hızlı bir şekilde yapmalısınız. Ücretsiz sürümünde bölümler kısıtlı tüm bölümleri oynayabilmek için tam sürümünü satın almanız gerekli

 

 

Görüntüleri

 • Mr. Eyes Lite
 • Mr. Eyes Lite
 • Mr. Eyes Lite
 • Mr. Eyes Lite
 • Mr. Eyes Lite
 • Mr. Eyes Lite
 • Mr. Eyes Lite
 • Mr. Eyes LiteBu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.