Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.02
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.3 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 15 Nisan 2013
Toplam İndirme 30.497
Disk Boyutu 13M

Marine Aquarium – Android Akvaryum Canlı Duvar Kağıdı

Marine Aquarium ile Android cihazınızda kendi akvaryumunuzu oluşturup bir çok balık besleyebilirsiniz.

Android canlı duvar kağıtlarının en popülerlerinden olan akvaryumlar birisi olan Marina Aquarium sayesinde kendi akvaryumunuzda 10 adet balık besleyebilirsiniz. 48 saat boyunca uygulamanın tüm özellikleri kullanabiliyorsunuz daha sonrasında ise bazı özellikleri kısıtlanıyor mesala 10 balık yerine 2 balık seçebiliyorsunuz.

Tüm balık türlerine ulaşıp HD kalitesinde Android canlı duvar kağıdı olarak kullanmak istiyorsanız ücretli sürümünü satın almanız gerekiyor.

Özellikleri;

 • Tropikal balıl çeşitleri
 • 28 farklı akvaryum tankı
 • 3D grafikleri ile  gerçekci deniz altı ortamı
 • Gerçekci deniz altı sesleri
 • Akvaryum arka plan renkleri

Android canlı duvar kağıdını aktif etmek için ekrana uzun basılı tutarak açılan ekranda duvar kağıtlarından Marina Aquarium seçerek aktif edebilirsiniz.

Görüntüleri

 • Marine Aquarium 3.2
 • Marine Aquarium 3.2
 • Marine Aquarium 3.2
 • Marine Aquarium 3.2
 • Marine Aquarium 3.2
 • Marine Aquarium 3.2
 • Marine Aquarium 3.2Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.