Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.34
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform 4.4 ve sonrası
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 30 Mayıs 2021
Toplam İndirme 3.530
Disk Boyutu 80MB

Magica io v1.3.34 full apk – para indir

Harika Battle royale io oyununda düşmanları büyü ile yok edecek ve dünyanın hakimi sen olacaksın.

Magica io v1.3.34 full apk – Peki oyunda neler var ?

Magica io v1.3.34 oyununu oynarken io ve mücadele oyunlarının en güzellerinden biri karşınızda. CASUAL AZUR GAMES stüdyosu tarfından yapılan bu oyunda amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanımızla savaş alanında rakiplerinize karşı amansız bir mücadeleye girişeceğiz. Oyunumuz sizin için MOD APK yani sınırsız para, elmas hilelidir.Yapman gereken tüm kahramanların kilidini açıp, özel silahları kullanmak.
Geniş haritalar,
Farklı ekipmanlar,
Gerçek oyuncular
Magica io Play Store’da 5.000.000+’dan fazla indirilmiştir.
Magica io v1.3.34 Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak iledir.

Görüntüleri

 • Magica io v1.3.34 full apk – para
 • Magica io v1.3.34 full apk – para
 • Magica io v1.3.34 full apk – para
 • Magica io v1.3.34 full apk – para
 • Magica io v1.3.34 full apk – para
 • Magica io v1.3.34 full apk – para
 • Magica io v1.3.34 full apk – para
 • Magica io v1.3.34 full apk – para

Video

Magica io v1.3.34 full apk – para tanıtım videosu...Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.