Magic wave: Colored stones lwp

google playstore Magic wave: Colored stones lwp indir

Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 12.0
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil ingilizce
Platform Android 2.2 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 14 Aralık 2012
Toplam İndirme 40.566
Disk Boyutu 993k

Magic wave – Android için Canlı Duvarkağıtları

Uygulamadıki bütün duvar kagitlari ücretsizdir. Satin almaniza gerek kalmadan indirebilirsiniz.

Dinamik dalga efektli OpenGL Canli Duvar Kagitlari, doğal dünyanin ilginç animasyonlarinin koleksiyonuna aittir.Android için Canli Duvar Kagidi “Magic Wave (Sihirli Dalga)” serisini arayin!

Parmakla dokunusta oldukça aktif. Su dalgasi efekti olusturabilirsiniz. Telefonunuzun ekraninda ne demek istedigimizi çok iyi anlayacaksiniz.
Ayarlar menüsünde üç farkli arkaplan göreceksiniz.

Indirip kurduktan sonra Android için Canli duvar Kagidini yüklemek için:

 1. Telefon ekranina gidin
 2. Menüye gelin
 3. Live Wallpapers (Canli Duvar Kagitlari) seçin
 4. Arama yapin ve istediginizi seçin
 5. Settings’i (Ayarlar) seçin ve seçenekleri görün, ordan Set Wallpaper (Duvar Kagidi’ni ayarla) diyerek aktif hale getirin.

Bu canli duvar kagidinin otomatik boyutlandirmasi mevcuttur. Uygulamayi hafiza kartiniza tasima imkâni bulunmaktadir.
*Eger güncellemeyi indirdiyseniz, güncellemeyi kurmadan önce hafiza kartindaki uygulamayi telefona tasiyin, daha sonar güncellemeyi kurup tekrar karta tasiyin.

Magic wave: Colored stones lwp Ekran Görüntüsü
Magic wave: Colored stones lwp Magic wave: Colored stones lwp Magic wave: Colored stones lwp Magic wave: Colored stones lwp
Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.