Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.3.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Cihaza göre değişir
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 10 Mayıs 2021
Toplam İndirme 5.280
Disk Boyutu 943 MB

Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir

Yeni Karakin Haritası ile macera dolu, hareketli savaşlara başlamak istiyorsan hemen linklerden indir ve cihazına kur. Bilindiği üzere 100 Kişinin bir uçağa bindiği ve paraşütle adaya doğru istediğiniz bir bölgesine atlayarak iniş yaptıktan sonra oyunda aksiyon başlıyor.Son hayatta kalan oyuncu olabilirsen oyunu kazancaksın. Tabi takım oyunu burda çok önemli.Bunun için kıyasıya mücadele gerekiyor.

Sunduğumuz apk ile UC kazanmak veya Wall Hack olarak bilinen duvar arkasındaki rakipleri görmeyi sağlayan hileye sahip olacaksın. Görselleri kendini ıspatlamış bu oyunda seslerde insanı doyuruyor. Google playde 100.000.000+ üzeri indirilmiştir. Ayrıca 5 üzerinden 4.4 puanla çok iyi bir puana sahiptir.

Görüntüleri

 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir
 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir
 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir
 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir
 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir
 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir
 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir
 • Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir

Video

Loggie PUBG Mobile Hile APK İndir tanıtım videosu...



Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.