Üreticiye Ait Uygulamalar

Benzer Uygulamalar

Sürüm 1.2
Kullanım İzni Ücretsiz
Dil Türkçe
Platform Android 1.6 ve üzeri
Üretici Firma
Eklenme Tarihi 01 Ekim 2011
Toplam İndirme 4.816
Disk Boyutu 591k

Android Kurtlar Vadisi İzlesene İnceleme

Kurtlar Vadisi tutkunlarının imdadına yetişen bu uygulama, Kurtlar Vadisinin tüm bölümlerini içinde barındırıyor artık kaçırdığınız bölümler için üzülmeyin Kurtlar Vadisi İzlesene uygulamasını yükleyin ve istediğiniz bölümü seçerek izleyin.

 

 

Kurtlar Vadisi izlesene Ekran Görüntüsü
  Toplam 4 Yorum.

  1. ÜLKÜ-M LEN dedi ki:

   Kesinlikle mükemmel bir uygulama.

  2. ÜLKÜ-M LEN dedi ki:

   Sony Ericsson Walkman serisi telefonlarının 3 tanesini toplam 5 yıl kullandım. TracID adlı bir program var Sony Ericsson’un video kırpma resim düzenleme programı gibi 5 saniye içinde çoğu şarkıyı buluyordu. Şimdi HTC WildFire aldım ve indirdim. En az TrackID kadar etkili.

  3. TUTKU BESİM dedi ki:

   Bu konudaki en iyi program.

   • Chazallina dedi ki:

    Ekranlarin fneomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bolumleri ile Atv ekranlarinda! Merak edilen tum sorular Kurtlar Vadisi gunu ve Kurtlar Vadisi saatinde cevaplaniyor. Kurtlar Vadisi Pusu her Persembe 20.00 de atv’de!

  Yorum Yapabilirsiniz

Bu uygulama veya oyun Android işletim sistemi kullanan Telefon ve Tabletler için üretilmiş Windows bilgisayarda çalıştıramazsınız.

Cepyazilim.Com olarak iki farklı indirme yöntemi sunuyoruz kullanıcılarımıza bunlar;

 1. Apk olarak cepyazilim.com sunucularından indirebilirsiniz apk dosyayı çalıştırabilmek için Android cihazınıza atmanız gerekli bunun için ise bir çok yöntem vardır bunlardan bahsedicek olursak ;
  - Apk dosyasını SD kartınıza kopyalayıp cihazınıza kurabilirsiniz yada USB kablo yardımı ile Android cihazınızı bilgisayar bağlayabilir apk dosyasını gönderebilirsiniz. Android cihazınızda kurulmayı apk dosylarını kurmak için APK MANAGER uygulaması kullanabilirsiniz.
  - Sitemizde kullancılarımızın işini kolaylaştırmak için Barko Okuyucu sistemi geliştirdik sitemizde bulunan Android uygulamalarının hepsinin QR barkodları bulunmaktadı bunları cihazınıza okutarak anında telefonuza ve tabletinize kurulum yapabilirsiniz.
  Sitemizde bulunan QR Barkodları okutarak indirme yapmak için ilk önce Android Barkod Okuyucu uygulamasını indirmeniz gerekli. Barkod okuyucu cihazınıza yükledikten sonra çalıştırınız ve her uygulamada bulunan aşağıda bir örneği bulunan QR kod örneklerine getirerek cihazınızın bu kodları okumasını sağlayıp indirme işlemini başlatın.
 2. Sitemizde bulunan uygulamaları kullanmanın en sağlıklı yöntemi ise Google PlayStore aracılığı ile indirmek olacaktır bu indirme işlemini yapabilmek için google hesabınız olması gerekli ve cihazınıza tanımlı olmalı kayıt olmak için bu sayfadan bilgileri doldurmanız yeterli kayıt işlemini yaptıktan sonra cihazınızın hesap ekle kısmından hesabınızı eklemeniz gerekli.

Not: Direk sunucumuzdan indirdiğiniz Apk dosyalarını kurulum aşamadında "Paket Ayrıştırma Hatası" hatası alıyorsanız bu uygulamanın yapımcısı tarafından Playstore dışında indirilmeye izin verilmiyordur böyle durumlarda Google PlayStore linkini kullanarak indirmenizi tavsiye ediyoruz.